RU
Automobiļu pārdošana uz pasūtījumu no Eiropas
Lietotu Volkswagen automobiļu pasūtīšana. Ja Jūs esat nolēmis iegādāties lietotu Volkswagen markas automobili, autocentrs MARKUS, kopā ar saviem vācu partneriem piedāvā Jums pakalpojumu - individuālu automobiļu pasūtīšanu no Vācijas un citām Eiropas valstīm, nodrošinot Jūs meklēšanas, izvēles un pirkšanas procesā ar sīku informāciju un profesionālu konsultāciju.
Tālāk
Lojalitātes programma
Informējam visus mūsu klientus par to, ka mūsu autocentrā ir ieviesta jauna atlaižu programma, kura darbojās pēc uzkrājuma bonusu principa. Katrs klients, pēc reģistrēšanās sistēmā, saņem iespēju izlietot daļu summas, no viņa apmaksātā rēķina, nākamajiem norēķiniem par mūsu pakalpojumiem.
Tālāk
Maiņas automobilis remonta laikā no 10.00 €/diennaktī
Lai ietaupītu savu personīgo laiku, uz to periodu, kamēr Jūsu automobilis atrodas remontā autoservisā, Jums ir iespēja iznomāt maiņas automobili. Mēs esam gatavi piedāvāt Jums ekonomisku un apkoptu BMW 3.sērijas automobili, kuru Jūs varēsiet izmantot līdz Jūsu automobiļa remonta beigām.
Tālāk
 
Izdevīgs piedāvājums! 20% atlaide darbam
Rūpīga darba apjoma plānošana un servisa noslogotība, ir viens no galvenajiem uzdevumiem biznesā panākumu gūšanai šajā grūtajā laikā, tādēļ mēs katru dienu cenšamies maksimāli optimizēt savu darbu, lai sasniegtu pēc iespējas augstāko rezultātu un piedāvāt mūsu klientiem labākās cenas mūsu pakalpojumiem, nezaudējot kvalitāti un termiņos izpildītu darbu.
Tālāk
Tehniskā apskate CSDD - BEZ MAKSAS!
Piedāvājam Jums izmantot mūsu pakalpojumu - tehnisko apskati CSDD mēs iziesim Jūsu vietā BEZ MAKSAS! Ja Jūsu personīgā klātbūtne, izejot automobiļa ikgadējo tehnisko apskati CSDD, nav Jums obligāta, mēs piedāvājam šo procedūru izpildīt Jūsu vietā.
Tālāk
Autokondicionieru un klimatkontroles apkope un remonts
Autocentrs MARKUS piedāvā Volkswagen automobiļu visu veidu autokondicionieru un klimatkontroles sistēmu pilnu remonta un apkalpošanas pakalpojumu spektru. Mūsu rīcībā ir viss nepieciešamais diagnostiskais aprīkojums sistēmas elektroniskās daļas bojājumu vai freona noplūdes konstatēšanai. Veicam visu veidu autokondicionieru uzpildīšanu. Piedāvājam kondicioniera ventilatoru remontu.
Tālāk
 
      Autosavienojums67459999
Volkswagen serviss — t. 27899999, volkswagen@markus.lv
Virsbūves remonts — t. 28799999, virsbuves@markus.lv
Jaunas rezerves daļas — t. 26199999, jaunas@markus.lv
Lietotas rezerves daļas — t. 29399999, lietotas@markus.lv
Autoevakuators — t. 22499999, autocentrs@markus.lv
Automobīļu uzpirkšana — t. 26799999, auto@markus.lv
Automobīļu pasūtīšana — t. 20499999, sales@markus.lv
Administrācija — tālr./fakss 67429999, markus@markus.lv
Mūsu adrese
Jūrmalas gatve 136, Rīga
LV-1029, Latvija

Darba laiks
Darbadienās: 9.00 - 19.00
Sestdien: 9.00 - 16.00
Svētdiena: brīvdiena
Apskatīt uz kartes