Parakstīšanās uz jaunumiem
RU
Izdevīgi! Akcija automobiļiem vecākiem par 10 gadiem!
Izdevīgi! Akcija automobiļiem vecākiem par 10 gadiem! Piedāvājam speciālu servisa akciju, Volkswagen autoīpašniekiem, kuru automobiļi ir vecāki par 10 gadiem! Jūs saņemsiet sekojošos pakalpojumus :
Tālāk
Salīdziniet cenu Mobil motoreļļam!
Bet vai Jūs zināt, cik var maksāt 1 litrs Mobil motoreļļas? Salīdziniet mūsu cenu ar cita autocentra cenu! Piedāvājam saviem klientiem visu Mobil motoreļļu un transmisijas eļļu pamatklāstu. Mobil eļļu un to nomaiņas cena autocentrā MARKUS:
Tālāk
Automobiļu pārdošana uz pasūtījumu no Eiropas
Apskatīties, kādi automobiļi pašreiz ir pieejami tirdzniecībā, var šeit   Lietotu Volkswagen automobiļu pasūtīšana. Ja Jūs esat nolēmis iegādāties lietotu Volkswagen markas automobili, autocentrs MARKUS, kopā ar saviem vācu partneriem piedāvā Jums pakalpojumu - individuālu automobiļu pasūtīšanu no Vācijas un citām Eiropas valstīm, nodrošinot Jūs meklēšanas, izvēles un pirkšanas procesā ar sīku informāciju un profesionālu konsultāciju.
Tālāk
 
Lojalitātes programma
Informējam visus mūsu klientus par to, ka mūsu autocentrā ir ieviesta jauna atlaižu programma, kura darbojās pēc uzkrājuma bonusu principa. Katrs klients, pēc reģistrēšanās sistēmā, saņem iespēju izlietot daļu summas, no viņa apmaksātā rēķina, nākamajiem norēķiniem par mūsu pakalpojumiem.
Tālāk
Maiņas automobilis remonta laikā no 10.00 €/diennaktī
Lai ietaupītu savu personīgo laiku, uz to periodu, kamēr Jūsu automobilis atrodas remontā autoservisā, Jums ir iespēja iznomāt maiņas automobili. Mēs esam gatavi piedāvāt Jums ekonomisku un apkoptu BMW automobili, kuru Jūs varēsiet izmantot līdz Jūsu automobiļa remonta beigām.
Tālāk
Izdevīgs piedāvājums! 20% atlaide darbam
Rūpīga darba apjoma plānošana un servisa noslogotība, ir viens no galvenajiem uzdevumiem biznesā panākumu gūšanai šajā grūtajā laikā, tādēļ mēs katru dienu cenšamies maksimāli optimizēt savu darbu, lai sasniegtu pēc iespējas augstāko rezultātu un piedāvāt mūsu klientiem labākās cenas mūsu pakalpojumiem, nezaudējot kvalitāti un termiņos izpildītu darbu.
Tālāk
 
      Volkswagen serviss27899999
Volkswagen serviss — t. 27899999, volkswagen@markus.lv
Virsbūves remonts — t. 28799999, virsbuves@markus.lv
Jaunas rezerves daļas — t. 26199999, jaunas@markus.lv
Lietotas rezerves daļas — t. 29399999, lietotas@markus.lv
Autoevakuators — t. 22499999, autocentrs@markus.lv
Automobīļu uzpirkšana — t. 26799999, auto@markus.lv
Automobīļu pasūtīšana — t. 20499999, sales@markus.lv
Mūsu adrese
Jūrmalas gatve 136, Rīga
LV-1029, Latvija

Darba laiks
Darbadienās: 9.00 - 19.00
Sestdiena, Svētdiena - brīvdiena.
Apskatīt uz kartes