Parakstīšanās uz jaunumiem
RU
Apdrošināšanas gadījums? Mēs kompensēsim morālo zaudējumu!
Ja ar Jūsu auto ir nepatikšanas un ir apdrošināšanas gadījums, tad parasti Jums vajadzēs apmeklēt apdrošināšanas kompāniju, lai veiktu apdrošināšanas gadījuma procedūras noformēšanu, būs jābrauc uz izvēlēto servisu, lai veiktu bojājumu novērtēšanu un sastādītu remonta tāmi, kā arī būs citas ne pārāk patīkamas formalitātes.
Tālāk
Akcija! Savirzes - sagāzuma regulēšana par 22 € (video)
Autoservisa akcija! Savirzes - sagāzuma regulēšana tikai 22 €.   Aicinām visus Volkswagen īpašniekus izmantot mūsu īpašo piedāvājumu un veikt automobiļa riteņu savērsuma - sagāzuma regulēšanu par speciālu cenu - tikai par 22 €.
Tālāk
Salīdziniet cenu Mobil motoreļļam!
Bet vai Jūs zināt, cik var maksāt 1 litrs Mobil motoreļļas? Salīdziniet mūsu cenu ar cita autocentra cenu! Piedāvājam saviem klientiem visu Mobil motoreļļu un transmisijas eļļu pamatklāstu. Mobil eļļu un to nomaiņas cena autocentrā MARKUS:
Tālāk
 
Automobiļu pārdošana uz pasūtījumu no Eiropas
Lietotu Volkswagen automobiļu pasūtīšana. Ja Jūs esat nolēmis iegādāties lietotu Volkswagen markas automobili, autocentrs MARKUS, kopā ar saviem vācu partneriem piedāvā Jums pakalpojumu - individuālu automobiļu pasūtīšanu no Vācijas un citām Eiropas valstīm, nodrošinot Jūs meklēšanas, izvēles un pirkšanas procesā ar sīku informāciju un profesionālu konsultāciju.
Tālāk
Lojalitātes programma
Informējam visus mūsu klientus par to, ka mūsu autocentrā ir ieviesta jauna atlaižu programma, kura darbojās pēc uzkrājuma bonusu principa. Katrs klients, pēc reģistrēšanās sistēmā, saņem iespēju izlietot daļu summas, no viņa apmaksātā rēķina, nākamajiem norēķiniem par mūsu pakalpojumiem.
Tālāk
Maiņas automobilis remonta laikā no 10.00 €/diennaktī
Lai ietaupītu savu personīgo laiku, uz to periodu, kamēr Jūsu automobilis atrodas remontā autoservisā, Jums ir iespēja iznomāt maiņas automobili. Mēs esam gatavi piedāvāt Jums ekonomisku un apkoptu BMW automobili, kuru Jūs varēsiet izmantot līdz Jūsu automobiļa remonta beigām.
Tālāk
 
      Volkswagen serviss27899999
Volkswagen serviss — t. 27899999, volkswagen@markus.lv
Virsbūves remonts — t. 28799999, virsbuves@markus.lv
Jaunas rezerves daļas — t. 26199999, jaunas@markus.lv
Lietotas rezerves daļas — t. 29399999, lietotas@markus.lv
Autoevakuators — t. 22499999, autocentrs@markus.lv
Automobīļu uzpirkšana — t. 26799999, auto@markus.lv
Automobīļu pasūtīšana — t. 20499999, sales@markus.lv
Mūsu adrese
Jūrmalas gatve 136, Rīga
LV-1029, Latvija

Darba laiks
Darbadienās: 9.00 - 19.00
Sestdien: 9.00 - 16.00
Svētdiena: brīvdiena
Apskatīt uz kartes