Volkswagen
Audi
Škoda
SEAT

Automātiskās ātrumkārbas

Ar katru gadu nepielūdzami pieaug ar automātiskajām ātrumkārbām (AĀK) aprīkoto automašīnu skaits. Pašas AĀK paliek arvien tehnoloģiski sarežģītākas, bojājuma vai defekta gadījumā tām nepieciešams remonts tikai specializētās darbnīcās, kur darbojas speciālisti ar lielu pieredzi un ir nepieciešamās iekārtas bojājumu iemeslu noskaidrošanai, kā arī viss remontam nepieciešamo detaļu klāsts.

Ņemot to vērā, mūsu autocentra meistari pieņēma lēmumu AĀK remontu uzticēt tikai profesionāļiem. Daudzu gadu gaitā, strādājot automašīnu remonta jomā, mēs esam izstrādājuši speciālu automātisko pārnesumkārbu remonta programmu un piedāvājam mūsu klientiem maksimāli ērtu variantu, kurš neprasa liekus laika un materiālos ieguldījumus. Gadījumā, ja Jūsu automašīnai ir izgājusi no ierindas AĀK, mēs piedāvājam Jums nemeklēt pašiem, kur to saremontēt, bet griezties tieši pie mums.

Sīkākas informācijas iegūšanai lūgums sazināties pa tālruni 28699999, e-pasts: serviss@markus.lv   

Parakstieties uz svarīgiem autocentra MARKUS jaunumiem un Jūs vienmēr saņemsiet pašu svaigāko informāciju par jaunumiem, atlaidēm un akcijām. Sīkāka informācija par parakstīšanos šeit.

28699999, serviss@markus.lv