Volkswagen
Audi
Škoda
SEAT

Izdevīgs piedāvājums! 20% atlaide darbam

Rūpīga darba apjoma plānošana un servisa noslogotība, ir viens no galvenajiem uzdevumiem biznesā panākumu gūšanai šajā grūtajā laikā, tādēļ mēs katru dienu cenšamies maksimāli optimizēt savu darbu, lai sasniegtu pēc iespējas augstāko rezultātu un piedāvāt mūsu klientiem labākās cenas mūsu pakalpojumiem, nezaudējot kvalitāti un termiņos izpildītu darbu.

Ja Jūs esat gatavi mums tajā palīdzēt, mēs pateiksimies Jums, piešķirot 20% atlaidi par autoservisa pakalpojumiem.
Nosacījumi ir ļoti vienkārši – Jūs atstājat savu automašīnu  mūsu autoservisā uz laiku ne mazāk kā trīs darba dienas, un mēs veiksim automašīnas remontu vai tehnisko apkopi, mums izdevīgā laikā.
Ja visi nepieciešamie darbi tiks pabeigti pirms noteiktā laika, mēs nekavējoties sazināsimies ar Jums un informēsim Jūs, par darba pabeigšanu.
Piedāvājums ir noderīgs un izdevīgs tiem klientiem, kuri plāno aizceļot vai arī ir iespēja kādu laiku neizmantot automašīnu.

Kā vienmēr Jūsu rīcībā ir arī maiņas auto, kuru izmaksas nav augstas, salīdzinot ar to cik daudz Jūs varat ietaupīt, izmantojot šo piedāvājumu,  priekš nozīmīgiem un ievērojamiem remontdarbiem.

Priekšlikums neattiecas uz virsbūves un dzinēja remontu.
Piedāvājums ir spēkā tikai iepriekš vienojoties ar servisa meistaru.

Šeit Jūs varat iepazīties ar citiem jaunumiem un piedāvājumiem

Sīkāka informācija pie autoservisa meistariem-pieņēmējiem:

Autoserviss – t.28699999, e-pasts: serviss@markus.lv   

Parakstieties uz svarīgiem autocentra MARKUS jaunumiem un Jūs vienmēr saņemsiet pašu svaigāko informāciju par jaunumiem, atlaidēm un akcijām. Sīkāka informācija par parakstīšanos šeit.

« Atpakaļ

28699999, serviss@markus.lv